GUERRILLA GRAVITY יצרן אופני בוטיק מקולורדו ארה"ב.


חברה שהוקמה כחזון של שלושה חברים מתחרים בתחרויות אינדורו 24 שעות.

 האחד הגיעה מעולם הניהול והמערכות הלוגסטיות והשני הגיעה מעולם הפיסיקה.

 תכנן ובנה מערכות לתעשיית התעופה ולמכוניות מרוץ.

אלה שאלו עצמם כמה שאלות בנושא תעשיית האופניים :

מדוע חברות האופנים ממשיכים להפוך את אופניי ההרים ליקרים יותר ?

מדוע אינך יכול להזמין בדיוק את האופניים שאתה רוצה "ישר מהקופסא" עם הבולם שרצית, מזלג שרצית, ברקסים, גלגלים וכ"ו ?

מדוע חברות האופניים כל-כך מרוחקות מהרוכבים שלהם, למה אין תקשורת ישירה בן הרוכבים בן אם רוכב סופ"ש או רוכב תחרותי חובב לבין החברות למתן תמיכה, פתרונות וכמובן שחוות דעת ומקומות לשיפור ?

למה היצרנים לא מיצרים אופניים שיכולו לעבור באב לבן ואלאה ובונים אותם בעלי "תאריך תפוגה" מוגדר וקצר ?


ולמה יצרנים נהפכו לחברות וכבר לא מיצרים את האופניים שלהם בעצמם, "בבית", בארה"ב ?


באותו הרגע נהנים מהידע וקשרים הרחבים ביותר בתחומי ההתמחויות שלהם החליטו שעושים מעשה והופכים ליצרן אופניים שייתן תשובה בדיוק לאותן השאלות אותן שאלו עצמם ואופניים ש"יאהבו להרכב מהר" I LIKE GO'N FAST  (מופיע על כל זוג ומדגיש בדיוק איך החבר'ה בGG אוהבים לרכוב).

המפעל נמצא בדנוור קולורדו ופתוח לכולם, מי שרוצה יכול להגיע לחנות בקדמת המפעל לראות ולהתנסות באופניים,ואף להכיר את בעלי החברה, את המהנדסים ואת אומני הריתוך, ה CNC והצביעה על פס היצור שעומלים ומיצרים את האופניים שהוא אישית הזמין.

כל עיצובי השלדות שלהם מנוסים, מיוצרים, ונבנים בארה"ב בקולורדו וכל חומרי הגלם של גרילה  99% מהם מיוצרים גם הם בארה"ב !! (כן כן גם אריג הקרבון וגם השרף ואפילו בורגי המתלה מיוצרים או ע"י יצרן אמריקאי וע"י חומרי גלם אמריקאים !!!)

כך מתאפשר לגרילה לוודא כי איכות המוצר נשארת הגבוהה ביותר שניתן לבקש.

עד מהרה נפוצה השמועה על היצרן הקטן בקולורדו שהפך את האופניים פשוט, ליותר מגניבים ((make bike's more awsom , אמינים ברמות (מיוצרים כך שיעברו בן בני המשפחה במשך שנים), עם שירות יוצא דופן והווי "אחר" ממה שמוכר שגורמים לך לרכוב מהר !!!

 

יחוד החברה הוא לא רק בשירות או בהווי אלה גם במחשבה מאחורי כל דבר שמגובש ונבנה שם.

גרילה הוא היצרן היחיד שבונה אופניים בעלות שלדה מודולרית !

מה זה אומר ?

שאתם קונים זוג של GG אתם בעצם לא מוגבלים לאותן התכונות של הזוג הנקנה.

כל שביום יום אתם יכולים לרכוב בכל המקומות ה"קרובים לבית על אופני 120מ"מ מטפסים וזריזים ובסופ"ש בשעת עבודה בלבד להגיע ליעד\משמרת או מנרה ע"ג אופני 160 מ"מ במלי להחזיק בזוג נוסף.

כך גם בטיסות לפארק אופניים בקיץ או שפשוט עליתם ברמה או השתנה סגנון הרכיבה שלכם אתם לא צרכים להשקיע שוב סכום של אופניים חדשים אלה פשוט להחליף תומכות כיסא, בולם אחורי, להעריך או לקצר את המזלג (תלוי דגם) ואתם נמצאים בדיוק על האופניים שאותם רציתם, עם על ה"שיפצורים" , המתאמים, וההתאמות שלכם ובלי הצורך להיפרד מסכומי כסף גדולים או להפסיד כסף על "ירידת ערך" במכירת האופניים.


אנחנו ב Bike Cave  מחוייבים לעמוד לצד הלקוחות ולספק בדיוק את אותה החוויה .

ובראש ובראשונה השירות של GG שכבר הפך לאגדי מגובה בשירות BIKE CAVE משמע אין שירות טוב יותר !

ותמיכה מלאה על כל המשתמע מכך והתאמה מלאה של כל זוג לכל רוכב בכל סגנון רכיבה ובכל רמת רכיבה תוך בחירת חלקים ושינויים באופן אישי לכל רוכב.